Centrum usług kredytowych

Wybór właściwego kredytu hipotecznego to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niska miesięczna rata wcale nie oznacza, że kredyt jest tani. Niskie oprocentowanie może kusić, ale jeśli prowizja banku jest wysoka, w efekcie spłacisz więcej niż Ci się wydawało. Bieżące korzyści nie powinny przesłonić końcowego wyniku.

Z tego powodu warto zaufać naszemu doświadczonemu Ekspertowi - Iwonie Gużel - Hinc, która wie, co kryje się pod  różnymi parametrami i jak unikać pomyłek.

Elastycznie podejdzie do różnych źródeł dochodów, poradzi, jak urzeczywistnić Twoje marzenia o własnej nieruchomości. W czasie, gdy nasz Ekspert uzyska dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu hipotecznego pod kątem Twoich potrzeb, Ty możesz zająć się projektowaniem wymarzonych wnętrz i szukaniem mebli, sprzętu AGD oraz planowaniem przeprowadzki.

Działamy kompleksowo, usługa kredytowa dla naszych Klientów świadczona jest nieodpłatnie.

Pamiętaj, o mankamentach oferty konkretnego banku nie dowiesz się od jego przedstawiciela. Dla nas najwyższym priorytetem jest zadowolenie naszego Klienta i tylko tym parametrem kierujemy się przy wyborze oferty. Nie musimy realizować żadnych bankowych planów sprzedażowych.

Pozwól sobie pomóc – serdecznie zapraszamy do współpracy.