O NAS

Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości powstała w wyniku fuzji dwóch firm: "Wójcik Nieruchomości" i "Odrzywolska Nieruchomości". Obydwie firmy rozpoczęły działalność w 1991 roku. Naszym atutem jest zespół pracowników kierowanych przez prawników Jolantę Odrzywolską – Wójcik oraz Leszka Wójcik, którzy działają na rynku nieruchomości od 1989 roku.

Jesteśmy biurem godnym zaufania, działającym profesjonalnie i dobrze przygotowanym do tego, by spełniać oczekiwania każdego klienta. Mamy stałych klientów, którzy wracają do nas ze względu na skuteczność naszych działań i zakres usług jakie oferujemy.  

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.

Sprawiamy, że zamieszkane w Trójmieście staje się przyjemnością. Przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży nieruchomości lub znalezienia idealnego miejsca dla siebie.

Naszą flagową usługą jest obsługa klientów mieszkających za granicą oraz pomoc przy rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji prawnych.

Chcemy by nasi klienci czuli się bezpiecznie i byli zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Jesteśmy zespołem, który lubi swoją pracę, dzięki czemu mamy bardzo dobry kontakt z klientami.

Jesteśmy dla Ciebie. Nie ma w słowniku słowa problem,jest tylko wyzwanie, któremu zawsze możemy sprostać.

Nasz zespół

LESZEK WÓJCIK

LESZEK WÓJCIK

Właściciel

ALEKSANDRA WOJCIK

ALEKSANDRA WOJCIK

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY

Magda Kmiecik

Magda Kmiecik

Specjalista ds. nieruchomości i koordynator biura